Nasze nowości na AGRO-Show

Nasze nowości na AGRO-Show

17 października, 2021

Za nami XXII międzynarodowa wystawa rolnicza AGRO SHOW 2021.  Cieszymy się, że mimo sytuacji epidemicznej w Polsce, udało się Organizatorom zorganizować to wielkie przedsięwzięcie i dzięki nim mogliśmy się z wami spotkać, porozmawiać czy przybić piątkę. Niezmiernie nam miło, że odwiedziła nas tak liczna rzesza ludzi zainteresowanych naszą marką. Mamy nadzieję, że Ci którzy nas odwiedzili byli pozytywnie zaskoczeni poszerzoną przez nas ofertą, do której oprócz nowych ciągników rolniczych Belarus dołączyły dwie kolejne marki, równie wiodących białoruskich producentów co MTZ, a mianowicie Bobrujsk Agromasz i Gomselmash. Pierwsza z nich specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych takich jak przyczepy rolnicze i skorupowe, rozrzutniki, wozy asenizacyjne czy kosiarki – część z tych produktów udało nam się zaprezentować podczas wystawy. Druga natomiast to wiodący producent kombajnów zbożowych. W swym asortymencie Gomselmash posiada także kombajny do ziemniaków. Obie maszyny były dużym zaskoczeniem dla odwiedzających nasze stoisko i wciąż zachowują ideę jaka przyświeca naszej firmie, są z natury proste jak nasze ciągniki, a przy tym mocne, wydajne i ekonomiczne.

Tutaj znajduje się krótka prezentacja video tego co działo się na Agro-Show – film

 

 

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło