Ciągniki Belarus .7 dostępne w sprzedaży!

Ciągniki Belarus .7 dostępne w sprzedaży!

18 października, 2021

Ciągniki Belarus nowej, siódmej generacji już są u nas. W sprzedaży dostępne 3 różne modele, o wspólnym mianowniku, którym jest 4-cylindrowy silnik Caterpillar. Do wyboru mamy 952.7 z przednim TUZ i WOM, 923.7 i 1220.7. Belarus 923.7. ma cztery tłoki, 3,6 litra pojemności i produkuje 95 koni. W układzie przeniesienia napędu pracuje mechaniczna zsynchronizowana przekładnia 14/12. Jest to skrzynia czterobiegowa z dwoma zakresami (polowe/szosowe) i reduktorem (żółw/zając), ma także rewers. Pozwala rozpędzić traktor do 35 km/h. Jeżeli chodzi o współpracę z maszynami, to na tylnym podnośniku można unieść ponad 4 tony. Olej może być podawany na maszyny z trzech pary szybkozłączy, a napęd przekazywany jest z załączanego elektrohydraulicznie wałka WOM z dwoma zakresami prędkości 540/1000 obr./min. Traktor waży 5,3 tony. Ciągnik został wyposażony w panoramiczną, wygłuszoną kabinę z klimatyzacją, fotelem Grammer. Ma podgrzewane i elektrycznie sterowane lusterka.

Podobną mocą bo 90 KM dysponuje model 952.7. Ma identyczny silnik, przekładnię, a różnica między 952.7 a 923.7 jest taka, że ten pierwszy posiada mechaniczny podnośnik i mechaniczny układ hamulcowy. W drugim te podzespoły są obsługiwane hydraulicznie. Traktor 923.7 jest też nieznacznie dłuższy i szerszy.

Najnowsze normy emisji spalin spełnia także Belarus 1220.7. Jest to traktor czterocylindrowy dysponujący mocą 122 KM. Jego skrzynia oferuje 16 biegów do przodu i 8 do jazdy w tył. Do dyspozycji są tutaj cztery biegi, reduktor (żółw/zając) i dwie grupy biegów. Skrzynia jest tak zestopniowana, że traktor można rozpędzić do prędkości prawie 37 km/h. Układ hydrauliczny ciągnika zasilany jest pompą zębatą o wydatku 47 l/min. Dzięki niej traktor dźwiga na ramionach TUZ-u 4,2 tony. Olej kierowany jest również na rozdzielacz trzysekcyjny, który podaje strumień cieczy na trzy pary wyjść hydraulicznych. WOM oferuje dwie prędkości: 540 i 1000 obr./min. Belarus 1220.7 z obciążnikami waży ponad 5,6 tony.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video prezentującej dane modele – film

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło