Docieramy nowe ciągniki Belarus

Docieramy nowe ciągniki Belarus

4 stycznia, 2022

Siódma generacja ciągników Belarus swoją premierę w Polsce miała we wrześniu ubiegłego roku na targach AGRO-SHOW w Bednarach, gdzie zaprezentowaliśmy 3 nowe modele MTZ: 952.7 z przednim TUZ i WOM, 1220.7 i 923.7. Ostatni z wymienionych, tuż po targach został poddany dokładnym testom przy pracy podczas zbioru kukurydzy, o czym możecie przeczytać w 1 tegorocznym numerze PROFI. W przeciwieństwie do starszych modeli, te 3 różnią się przede wszystkim silnikiem, nie znajdziemy tu już białoruskiego silnika MMZ, a niezależnie od tego jaką moc generuje –  4 cylindrowy silnik Caterpillar. W dwóch 95 – konnych ciągnikach mamy też rewers mechaniczny, klimatyzację w standardzie czy chociażby elektrycznie sterowane, podgrzewane lusterka. Ciągniki MTZ, w których zastosowanie mają nowe silniki wyposażone w SCR i AdBlue nadal cieszą się mechanicznymi rozwiązaniami i na swym piedestale stawiają prostotę. Ich konstrukcja nie budzi obaw przed użytkowaniem ciągnika czy poddawaniu go ciężkim pracom o czym możecie się przekonać oglądając film na temat naszych „nowinek”. Znajdziecie go tutaj

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło