Do naszej oferty wkracza GOMSELMASH!

Do naszej oferty wkracza GOMSELMASH!

13 października, 2021
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

Kolejny wiodący białoruski Producent wpisuje się w ofertę naszej firmy. Tym razem mamy do czynienia z większym sprzętem, z kombajnami zbożowymi i ziemniaczanymi.

Na wystawie AGRO-SHOW w Bednarach tego roku, zaprezentowany został przez nas kombajn zbożowy GS12A1 z silnikiem Mercedes-Benz o mocy 330 KM, spełniający najnowsze normy spalin Stage V. Kombajn jest tak samo masywny konstruktywnie jak oferowane przez nas ciągniki MTZ Belarus. Podobnie jak Mińska Fabryka Traktorów tak i holding „GOMSELMASH” jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych w Białorusi. Jego produkty są znane i cenione w różnych stronach świata, np. w Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, Czechach, Słowacji itp. Firma samodzielnie produkuje główne części i zespoły kombajnów. Pozwala to na lepszą kontrolę jakości, jednoczesne wytwarzanie różnych typów maszyn, utrzymanie przystępnych cen produktów.

Kombajn zbożowy GS12A1 to maszyna z systemem omłotowym składającym się z bębna przyspieszającego o średnicy 600 mm oraz zasadniczego bębna młócącego w systemie APS mierzącego 800 mm średnicy przy szerokości 1500 mm. Z młocarni odrzutnik przerzuca masę na pięcioklawiszowy wytrząsacz o długości 4,1 m. Ziarno przechodzące przez sita zajmujące powierzchnię 5 m2 jest transportowane do zbiornika, który ma 9500 litrów pojemności. Maszyna wyposażona jest w 7-metrowy heder, który w każdej chwili może zostać zamieniony na przystawkę do kukurydzy. Kabina kombajnu jest ergonomiczna, klimatyzowana i przestronna. Znajdziemy w niej także wyświetlacz z komputerem pokładowym, system zarządzania wielofunkcyjnym pilotem. Tak jak w naszych ciągnikach, mamy tu zredukowaną do minimum ilość elektroniki, co przekłada się na mniejszą skłonność ku awariom.

W standardowym wyposażeniu znajduje się system odsysania pyłu, młyn do sit o imponującej powierzchni, trzy stopnie czyszczenia, potężny wentylator z równomiernym rozłożeniem przepływu powietrza na sitach – taki system czyszczenia spełnia najwyższe wymagania dotyczące czystości uzyskanego ziarna. Z kolei opróżnianie pełnego zbiornika następuje w mniej niż 2 minuty dzięki prędkości rozładowania 70 L / S.

Do oferty Mtz Belarus wpisał się także dwurzędowy kombajn do zbioru ziemniaków, choć nie tylko, bo dzięki zmianie adapterów możemy zebrać nim także buraki czy nawet cebulę. Kombajn agregowany z ciągnikiem, pracuje na przejściach 70-75 i 90 cm, jest wyposażony w stół grodziowy z podestami do obsługi dla personelu. Posiada zbiornik o pojemności 2000-2500 kg.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło