MTZ BELARUS TRAKTOR – importer maszyn rolniczych marki bobrujskagromasz!

MTZ BELARUS TRAKTOR – importer maszyn rolniczych marki bobrujskagromasz!

30 lipca, 2021
alternative text
alternative text

Wczorajszego dnia, 29 lipca 2021r. nasza firma, MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. podpisała kontrakt z białoruskim producentem maszyn rolniczych, firmą «Бобруйскагромаш», tym samym stając się oficjalnym importerem maszyn tej marki na terenie Polski.

Jak już wcześniej pisaliśmy do oferty zawitały przyczepy rolnicze dwuosiowe z trójstronnym wywrotem o ładowności 6 t, przyczepy skorupowe o ładowności 6 i 12 t, 15-tonowe rozrzutniki, beczkowozy o pojemności 11 litrów i kosiarki zawieszane 4 dyskowe. Część z nich jest już na naszym placu wystawowym w Wyszkowie (woj. mazowieckie), regularnie dołączają następne produkty.

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło