76 lat historii ciągników MTZ

76 lat historii ciągników MTZ

27 maja, 2022
alternative text
alternative text
alternative text

Już za 2 dni, 29 maja, wraz z Producentem ciągników MTZ będziemy świętować kolejną, już 76 rocznicę powstania fabryki i produkcji pierwszych ciągników. Każdy wyprodukowany ciągnik MTZ to wynik pracy setek ,a  nawet tysięcy rąk i wieloletniej historii. Każdy rok to kolejne tysiące wyprodukowanych ciągników i jeszcze większe nimi zainteresowanie. Jeszcze nie tak dawno bo na początku 2022 roku z linii produkcyjnej zjechał model 2022.3, który zamknął pulę 4 000 000 wyprodukowanych ciągników MTZ. W 2021 roku export ciągników do innych krajów świata (ponad 100) wyniósł prawie 25%.

Produkcja pod marką MTZ zaczęła się od ciągników gąsiennicowych, a chwilę później kołowych. Po 12 latach od założenia fabryki produkcja osiągnęła wynik 100 000 ciągników. 2 lata później był to już milion. Z upływem czasu powstawały nowe modele ciągników, a niektóre ze starszych ulegały drobnym modernizacjom, najlepszym tego przykładem jest MTZ 82. W latach 80 był to wąski ciągnik z małą niską kabiną, bez napędu, na zwykłej belce. Aktualnie MTZ 82 znajdziemy pod nazwą 82.3 – to zupełnie inaczej wyglądająca maszyna, zmieniona pod wieloma aspektami z panoramiczną, przeszkloną kabiną, światłami, elektrycznymi lusterkami, klimatyzacją itp., o czym sami możecie się przekonać przeglądając nasze zdjęcia bądź odwiedzając nasz oddział w Wyszkowie. W ofercie pojawiły się także ciągniki z silnikiem Caterpillara, to siódma już generacja ciągników MTZ również dostępna w Polsce i na pewno nie ostatnia! I tak jak Fabryka idzie na przód i świętuje kolejną rocznicę, tak my wraz z nią się nie zatrzymujemy i będziemy dostarczać Wam ciągniki MTZ. Poza tym, czy spotkaliście się już z naszym nowym logo? – Koniecznie zajrzyjcie do galerii zdjęć!

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło