4 000 000 wyprodukowanych ciągników MTZ Belarus

4 000 000 wyprodukowanych ciągników MTZ Belarus

23 lutego, 2022

Dziś, 23 lutego 2022 roku wraz z Producentem obchodzimy bardzo ważny dzień w historii ciągników Belarus. Otóż z linii produkcyjnej zjechał ciągnik Belarus 2022.3, który zapisał się jako model otwierający pulę 4 000 000 mln ciągników wyprodukowanych od początku istnienia fabryki (1946 rok).

Minęło 27 lat, w ciągu których od 3 000 000 ciągników przeszliśmy do dzisiejszego wyniku. W tym okresie pojawiły się nowe generacje, m.in. .6 i .7. Podtrzymując tradycję finalista tego sukcesu przejechał ulicami fabryki gdzie został przyjęty oklaskami i uśmiechem wszystkich pracowników fabryki, bez których ten sukces nie miałby miejsca.

Film z tego wydarzenia znajdziecie tutaj

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło