Nagroda dla zwycięzcy konkursu – wyjazd do Mińskiej Fabryki Traktorów i udział w montażu ciągnika Belarus

Nagroda dla zwycięzcy konkursu – wyjazd do Mińskiej Fabryki Traktorów i udział w montażu ciągnika Belarus

24 października, 2019

Rolnik z Polski, Pan Tomasz Wojdat dzięki wygranemu konkursowi, organizowanemu przez firmę MTZ BELARUS TRAKTOR miał możliwość zagościć w Mińskiej Fabryce Traktorów i na własnej skórze przekonać się jak to jest montować ciągnik. Główną nagrodę otrzymał 26 września.

Nie było ciężko rozpoznać Pana Tomasza wśród licznej grupy, która przybyła w przeddzień Dnia Maszyno-Budowniczego do Mińskiej Fabryki Traktorów (firma MTZ BELARUS TRAKTOR postanowiła połączyć nagrodę konkursową z delegacją na fabrykę swoich pracowników i głównych dealerów). Jeszcze przed rozpoczęciem zwiedzania i przejściem na hale montażowe został ubrany w firmową odzież roboczą.

Jak opowiedział Pan Tomasz, białoruski traktor był pierwszą maszyną w jego gospodarstwie, który przyniósł mu zysk. Tak było 12 lat temu. Obecnie w jego gospodarstwie jest kilka ciągników, trzy z nich to ciągniki Belarus: 820, 952 i najnowszy 1221, zakup którego dał początek tej historii.

Na 100 ha swego gospodarstwa Pan Tomasz wysiewa pszenicę, fasolę, szparagi i brokuły. Jak sam mówił, podobają mu się ciągniki Belarus – są niezawodne, z nimi planuje rozwijać gospodarstwo, dlatego też m.in. wybrał ciągnik 1221. O konkursie początkowo nawet nie słyszał, dowiedział się od swego ojca. Warunki były następujące: trzeba było kupić ciągnik Belarus, wypełnić formularz i napisać czemu wybrał właśnie traktor tej marki. Pan Tomasz odpowiedział na to pytanie rymowanym  wierszem. Natchniony napisał go w 5 minut.

Na pytanie czy w przyszłości kolejny raz wybrałby ciągnik Belarus, odpowiedział twierdzące tak. Śmiejąc się dodał, że jest gotów kupić ten ciągnik, którego sam składał. Zakup ciągnika Belarus 1221 nie był podyktowany chęcią wygrania nagrody – wyjazd do Mińska, zwiedzanie Fabryki Traktorów i otrzymanie certyfikatu potwierdzającego fakt uczestnictwa w montażu ciągnika – były dla niego zaskakującym bonusem i  ciekawym pomysłem firmy.

Jak opowiadał Prezes zarządu firmy MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. Dzmitry Adamovich spośród 18 prawidłowych zgłoszeń to właśnie Pan Tomasz przykuł naszą uwagę swoją kreatywnością, napisawszy o ciągnikach Belarus wierszem.

Przypomnimy, że firma MTZ BELARUS TRAKTOR została utworzona w 2014 r.. Do tego czasu na terytorium Polski sprzedażą traktorów Belarus zajmowała się partnerska firma Fabryki. W tamtym momencie, jak przypomina Dzmitry Adamovich pracowały tam 3 osoby, obecnie 17.

Firma stale się rozwija, co przekłada się na wzrost sprzedaży ciągników Belarus. W Polsce najpopularniejszymi modelami ciągników jakie są sprzedawane to 820, 952, 920 i 1025, a w ostatnich czasach 1221, w ubiegłym roku w Polsce sprzedano 64 sztuki tego modelu. To rekord w Polsce. Takiego wyniku polska firma nie osiągnęła przez wszystkie lata swego istnienia.

Jak już zostało powiedziane wcześniej, razem ze zwycięzcą konkursu do Fabryki przyjechali również pracownicy polskiej firmy wraz z głównymi dealerami. Dzmitry Adamovich – prezes zarządu, poinformował, że  wszyscy byli tam pierwszy raz i dopóki ich praca związana jest ze sprzedażą maszyn marki Belarus , wizyta ta na pewno posłuży rozszerzeniu ich kompetencji.

To był pierwszy taki konkurs zorganizowany przez Importera ciągników Belarus w Polsce. Informacja o nim trafiła do social media , wkrótce po wycieczce pojawi się również relacja video z wyjazdu. Śledźcie naszą stronę internetową i profil na Facebooku, to nie ostatni konkurs jaki zorganizowaliśmy.

 

Źródło

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło