Konkurs wygrany – nagroda odebrana!

Konkurs wygrany – nagroda odebrana!

19 listopada, 2019
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

Pamiętacie nasz ubiegły konkurs? Jeśli nie to szczegółowe informacje o nim znajdziecie w aktualnościach. Tymczasem w wielkim skrócie przypomnimy: trzeba było kupić dowolny model ciągnika Belarus i napisać dlaczego go wybraliście, nagrodą była wycieсzka do Mińska.  Zwycięzcą został Pan Tomasz Wojdat!

24 września razem z naszym zwycięzcą ruszyliśmy w drogę. Skupiliśmy się na zwiedzaniu miasta Mińsk i Mińskiej Fabryki Traktorów. Już po przekroczeniu pierwszych kilometrów na terytorium Białorusi podziwialiśmy potężne areały pól, na których pracowało po kilka traktorów Belarus na raz, od 80 KM po 350 KM.

Pierwszym etapem naszej podróży była jednostka wojskowa, gdzie wspólnie z Panem Tomaszem oglądaliśmy czołgi, helikoptery, pociągi pancerne, ciężarówki, schodziliśmy do okopów. Czekały na nas również atrakcje. Strzelaliśmy z broni, a Pan Tomasz nawet z czołgu! Największą frajdę przyniosło nam jeżdżenie nim. Mimo chłodu zabawa była przednia (jak widać po naszych twarzach na zdjęciach). Na koniec zostaliśmy ugoszczeni po żołniersku, tj. kaszą ze skwarkami i herbatą. Było pysznie i nie mamy tu na myśli samej kaszy.

Na tym nie poprzestaliśmy. Stamtąd udaliśmy się do centrum Mińska. Trzeba przyznać, że miasto to, zwłaszcza nocą lekko przypomina Las Vegas. Piękne nowoczesne, szklane wieżowce, budynki mieszkalne, liczące 58 pięter, kształtem przypominające jachty, biblioteka narodowa, muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, plac Zwycięstwa i wiele, wiele innych miejsc, a przy tym czystość i mnóstwo otwartej przestrzeni, sprawiały, że nie czuliśmy się przytłoczeni tym bogactwem architektury, a wręcz przeciwnie ładowaliśmy akumulatory 🙂

Głównym celem naszej podróży była jak wiadomo Mińska Fabryka Traktorów – producent ciągników Belarus! Niestety, nie starczyło by nam dnia żeby obejść ją całą. Nasz konkursowicz – Tomasz Wojdat, został postawiony na linii montażowej, gdzie miał za zadanie pomóc przy składaniu poszczególnych elementów ciągnika Belarus. Poradził sobie wyśmienicie mimo presji jaką na pewno czuł na sobie widząc ile par oczu na niego patrzy, a było ich sporo, bo w samej Fabryce pracuje 17 tys. ludzi! Na tyle zadziwił ich sprytem i zwinnością przy montażu, że aż dopytywali go, czy nie miał wcześniej okazji pracować przy linii montażowej ciągników rolniczych. Spędziliśmy tam dobrych kilka godzin, ale było warto! Zresztą, wkrótce sami zobaczycie.

Cała relacja video z wyjazdu już niedługo na naszej stronie i kanale youtube, a tymczasem krótka zapowiedź tutaj

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło