MTZ BELARUS TRAKTOR na targach AGRO-SHOW w Ostródzie 2019

MTZ BELARUS TRAKTOR na targach AGRO-SHOW w Ostródzie 2019

11 lutego, 2019
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

9-10 lutego 2019 towarzyszyliśmy naszemu dealerowi – FH LUPUS podczas kolejnej edycji Mazurskiego AGRO-SHOW, gdzie prezentowane były ciągniki MTZ BELARUS.

Duże zainteresowanie wzbudził model BELARUS 1221 z przednim tuz-em, na kołach bliźniaczych.

Po raz pierwszy na targach, zobaczyć było można koparko-ładowarkę, opartą na konstrukcji ciągnika BELARUS 820, od niedawna dostępną w naszej ofercie.

Nie zabrakło także ciągników, które wybieracie najczęściej:

  • 820 na moście stożkowym
  • 820 na moście krzyżakowym, w zabudowie leśnej
  • 1025 o mocy 110 KM

Dziękujemy, że byliście z nami.

Relacja na Facebooku Autoryzowanego Dealera.

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło