AGRITECHNICA 2017

AGRITECHNICA 2017

20 listopada, 2017
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

Na największych targach rolniczych w Europie – AGRITECHNICA 2017 zostały zaprezentowane najnowsze ciągniki marki Belarus. Wśród pełnej gamy modeli ukazały się też te z .6.

Na uwagę zasługiwał również 62 KM Belarus 622.5 z nową maską i silnikiem marki Yanmar spełniający wymogi normy emisji spalin na poziomie III B.

Wysoki moment obrotowy przy niewielkich prędkościach obrotowych, cicha i równa praca, niewielkie wymiary i lekka konstrukcja, sprawiają, że producenci maszyn bardzo chętnie po nie sięgają.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również modele z serii 1523 bardzo popularne w Niemczech i coraz bardziej doceniane w Polsce. Na targach zobaczyć można było model nowszej generacji 1523.6.

Nie umknął uwadze odwiedzających stoisko model 923.6 z silnikiem wysokoprężnym D-245.5S4 o mocy 95 KM, z elektronicznym układem kontroli paliwa Common Rail (BOSH), z intercoolerem a także systemem oczyszczania spalin ROSSKATavto. Ciągnik ten posiada przednią oś napędową z planetarno-cylindrycznymi skrzyniami biegów PVM 822. Oprócz tego ma zsynchronizowana skrzynia biegów (7/2) i zsynchronizowany reduktor (mnożnik); 14 biegów do przodu i 4 biegi wsteczne, a także sterowanie hydrostatyczne z typem pompy dozującej.

Tego roku na AGRITECHNICA został również zaprezentowany największy ciągnik z oferty białoruskiego Producenta – Belarus 4522 z sześciocylindrowym, turbodoładowanym silnikiem o mocy 450 KM.

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło