Wygraj konkurs i zwiedź z nami Mińsk i Fabrykę Traktorów

Wygraj konkurs i zwiedź z nami Mińsk i Fabrykę Traktorów

7 lutego, 2019
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

Nagrodą w konkursie jest wyjazd do Mińska i przede wszystkim zwiedzenie Fabryki Traktorów. My już byliśmy, pora na Was. Jest co oglądać na 250 ha, które zajmuje fabryka 🙂

Przez 73 lata wyprodukowała około 4 mln ciągników.

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i do osób prawnych spełniających warunki określone w umowie.

Sprawdź co trzeba zrobić:

  1. Kup traktor BELARUS w okresie styczeń – kwiecień 2019 r.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na pytanie: „Dlaczego wybrałeś/-aś traktor BELARUS?”
  3. Wygraj wycieczkę do Mińskiej Fabryki Traktorów

 

Czas trwania konkursu: 07.02. – 06.05.2019 r.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Link do filmu

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło