Wesołych Świąt od MTZ Belarus

Wesołych Świąt od MTZ Belarus

1 kwietnia, 2021
alternative text

Dla wielu naszych klientów, użytkowników ciągników Belarus to bardzo ważny czas: rozpoczął się okres intensywnych prac polowych gdzie liczy się każdy dzień, sprawność maszyn, dobre i czyste ziarno, które wyda obfity plon. W każdym województwie zaczął się on o innej porze, ale dziś jednakowo w każdym zakątku świata i przez najbliższe 4 dni wielu z nas obchodzi najważniejsze święto chrześcijańskie. To też czas refleksji, zwolnienia tempa życia, wyciszenia siebie i zwrócenia uwagi na to co najważniejsze, poświęcenia czasu bliskim, ale przede wszystkim radowania się! Na te wszystkie świąteczne dni życzymy Wam drodzy klienci (obecni i przyszli), partnerzy biznesowi, aby Święta Zmartwychwstania Pańskiego napełniły Wasze serca wiarą, radością i nadzieją, siłą do przezwyciężania wszelkich trudności, pojednaniem i miłością. Wszystkim rolnikom życzymy obfitości plonów, niezawodnych i mocnych ciągników, opieki, czujności i zręczności we wszystkich wykonywanych czynnościach, a chwile spędzone w gronie najbliższych niech dodają Wam otuchy i będą bodźcem do działania.

Wesołych Świąt! 🙂

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło