Prezentacja ciągników Belarus w hiszpańskiej Lleidzie, 24-27 września 2020

Prezentacja ciągników Belarus w hiszpańskiej Lleidzie, 24-27 września 2020

28 września, 2020
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

Mimo napiętej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej w Europie, odwołanych Międzynarodowych Targów techniki rolniczej Sant Miquel 2020 w Hiszpańskiej Lleidzie, my, tj. MTZ BELARUS TRAKTOR SP. Z O.O. mieliśmy możliwość i sposobność ku temu aby zaprezentować produkcję holdingu „MTZ-HOLDING” w czasie kiedy miała odbyć się wystawa, tj. 24-27 września bieżącego roku, a tym samym zadowolić wszystkich zainteresowanych marką BELARUS w słonecznej Hiszpanii.

Spotkania odbyły się w Centrum Kongresowym La Llotja de Lleida i zostały zorganizowane przy pomocy białoruskiej ambasady w Hiszpanii i Konsula Honorowego Republiki Białorusi w Hiszpanii Pana Cristiano Balcells Navarro.

Polska delegacja pod przewodnictwem Prezesa spółki odbyła szereg spotkań z potencjalnymi klientami w formacie B2B, z firmami zainteresowanymi reprezentowaniem znaku towarowego w Hiszpanii.

Spotkaliśmy się z organizatorami wystawy, przedstawicielami Izby Przemysłowo-Handlowej i przedstawicielami Ministerstwa Rolnictwa Hiszpanii. W ten sposób polska spółka mocno nawiązała stosunki handlowe i gospodarcze dla przyszłych dostaw sprzętu Producenta OAO ” MTZ ” do regionu.

Potencjalnym konsumentom przygotowano prezentację na temat Producenta z Mińska, opowiedziano o specyfice serii ciągników, ich możliwościach, w formacie żywej dyskusji wszystkim zainteresowanym udzielono odpowiedzi na temat technologii Belarus, omówiono cechy rynku Hiszpanii.

Wydarzenie było transmitowane w hiszpańskich kanałach telewizyjnych, zostało także szeroko relacjonowane w hiszpańskim i białoruskim radiu.

Audio: fragment audycji radiowej w radiu Białoruś