Prezentacja ciągników Belarus w hiszpańskiej Lleidzie, 24-27 września 2020

Prezentacja ciągników Belarus w hiszpańskiej Lleidzie, 24-27 września 2020

28 września, 2020
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

Mimo napiętej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej w Europie, odwołanych Międzynarodowych Targów techniki rolniczej Sant Miquel 2020 w Hiszpańskiej Lleidzie, my, tj. MTZ BELARUS TRAKTOR SP. Z O.O. mieliśmy możliwość i sposobność ku temu aby zaprezentować produkcję holdingu „MTZ-HOLDING” w czasie kiedy miała odbyć się wystawa, tj. 24-27 września bieżącego roku, a tym samym zadowolić wszystkich zainteresowanych marką BELARUS w słonecznej Hiszpanii.

Spotkania odbyły się w Centrum Kongresowym La Llotja de Lleida i zostały zorganizowane przy pomocy białoruskiej ambasady w Hiszpanii i Konsula Honorowego Republiki Białorusi w Hiszpanii Pana Cristiano Balcells Navarro.

Polska delegacja pod przewodnictwem Prezesa spółki odbyła szereg spotkań z potencjalnymi klientami w formacie B2B, z firmami zainteresowanymi reprezentowaniem znaku towarowego w Hiszpanii.

Spotkaliśmy się z organizatorami wystawy, przedstawicielami Izby Przemysłowo-Handlowej i przedstawicielami Ministerstwa Rolnictwa Hiszpanii. W ten sposób polska spółka mocno nawiązała stosunki handlowe i gospodarcze dla przyszłych dostaw sprzętu Producenta OAO ” MTZ ” do regionu.

Potencjalnym konsumentom przygotowano prezentację na temat Producenta z Mińska, opowiedziano o specyfice serii ciągników, ich możliwościach, w formacie żywej dyskusji wszystkim zainteresowanym udzielono odpowiedzi na temat technologii Belarus, omówiono cechy rynku Hiszpanii.

Wydarzenie było transmitowane w hiszpańskich kanałach telewizyjnych, zostało także szeroko relacjonowane w hiszpańskim i białoruskim radiu.

Audio: fragment audycji radiowej w radiu Białoruś

 

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło