Nowy MTZ Belarus 82 – prezentacja

Nowy MTZ Belarus 82 – prezentacja

3 listopada, 2020
alternative text
alternative text

Bez względu na to, jak trudny może wydawać się rok 2020, Mińska Fabryka Traktorów kontynuuje stabilną pracę nad produkcją i dostawą ciągników rolniczych marki Belarus do krajów, w których ma swoje przedstawicielstwa. Producent skutecznie i bezproblemowo utrzymuje swoją sieć dystrybutorską na całym świecie. Uderzającym dowodem na to, że MTZ nie stoi w miejscu, są najnowsze osiągnięcia zakładu, które zostały zademonstrowane na branżowych wystawach tegorocznej jesieni na Białorusi i w Rosji, w których Producent wziął udział.

Na największą uwagę zasługuje legendarny model Mińskiej Fabryki Traktorów – ciągnik BELARUS 82. Model został poddany znaczącym modernizacjom, o których mówi kierownik biura konstrukcyjno-projektowego ciągników o mocy 60-120 KM, OAO „MTZ” Anatolij Szewcow.

Legendarny model został zmodernizowany pod każdym względem. Tłumik jest zamontowany z boku kabiny, ale główna innowacja zaszła w skrzyni biegów: „pojawił się układ hydrauliczny, napędzający wałek WOM i przedni napęd. Zabieg ten zwiększył niezawodność ciągnika, a także żywotność węzła i całej maszyny” – powiedział Anatolij Szewcow. Ponadto w zaktualizowanym modelu stare dźwignie do sterowania zostały zastąpione przyciskami. To znowu duży plus dla operatora: mniej dźwigni-więcej wygody. Kabina również zyskała na nowoczesności, jest bardziej dźwiękoszczelna i wytrzymała, co przekłada się na większy komfort pracy. W opcji istnieje możliwość montażu fotela pneumatycznego. W podstawowej konfiguracji znajduje się klimatyzacja, na ciągniku można również zainstalować system kontroli klimatu.

Więcej o ciągniku dowiecie się z filmu – kliknij

 

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło