Nowości w ofercie

Nowości w ofercie

15 lipca, 2021
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text
alternative text

Do oferty naszych mechanicznych ciągników BELARUS dołączają nowe produkty, m. in. wóz asenizacyjny, przyczepa skorupowa 6 i 12 tonowa, rozrzutnik obornika, kosiarka dyskowa i przyczepa dwuosiowa o ładowności 6 ton. Większość produktów zostanie zaprezentowana na wystawie AGRO-SHOW w Bednarach, na którą już teraz Was serdecznie zapraszamy.

Wóz asenizacyjny o ładowności 11 t jest przeznaczony do samo-napełniania, przewozu, mieszania i jednolitego nawożenia powierzchni pola płynnymi nawozami organicznymi, jak również przewożenia wody i mycia maszyn, przy gaszeniu pożarów, do mycia dróg itd.

Zbiornik jest wykonany  metodą spawania spiralnego, co zapewnia maksymalną trwałość i żywotność beczkowozu. Powierzchnia wewnętrzna zbiornika pokryta jest powłoką antykorozyjną. Wóz asenizacyjny posiada dwuosiowy układ jezdny. Napełnianie zbiornika odbywa się za pomocą automatycznej rury zalewowej sterowanej z kabiny ciągnika.

Z kolei przyczepy skorupowe przeznaczone są głównie do przewozu zbóż, roślin okopowych czy materiałów sypkich. Wnętrze skrzyni ładunkowej jest gładkie, co zmniejsza do minimum uszkodzenia produktów rolniczych podczas załadunku i rozładunku. Tylna burta przyczepy unosi się automatycznie przy podnoszeniu nadwozia.

W ofercie po raz pierwszy pojawi się rozrzutnik w kompletacji z dwoma pionowymi wirnikami z podwójnym przenośnikiem podłogowym. Łączna szerokość rozkładu nawozów organicznych stałych wynosi 8-12 m, co pozwala zmniejszyć ilość przejść rozrzutnika po obrabianej powierzchni.

Do sianokosów przyda się kosiarka 4 dyskowa zawieszana prawostronna o szerokości pokosu 1,4-1,6. Jej wymiary w pozycji roboczej wynoszą (dł./szer./wys.) 125/390/160 cm o łącznej wadze 550 kg.

Jak wiecie, przyczepy dwuosiowe już gościły w naszej ofercie, pozostaliśmy przy nich, ale zmieniliśmy Producenta od którego pochodzą. W standardzie przyczepy wyposażone są w dodatkowe nadstawki i koło zapasowe 13,0/75-16NS10. Dwuosiówka zapewnia trójstronny wywrót, układ hamulcowy pneumatyczny i resorowane zawieszenie.

Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numery: 885 764 007 i 885 764 009.

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło