Film o MTZ Belarus Traktor Sp. z o.o. Lektor PL (2018)

Film o MTZ Belarus Traktor Sp. z o.o. Lektor PL (2018)

14 sierpnia, 2018

Głównym celem filmu była tak zwana autopromocja. Prościej- żebyście mogli nas sobie jakoś w głowach zakodować – północny wschód – region znany z kręcenia scen do filmu z serii „U Pana Boga za …”, styk trzech kultur, skraj Puszczy Knyszyńskiej, miasteczko, które śmiechem żartem widać całe w nawigacji GPS bez oddalania mapy 😀 Kilka dni zdjęciowych w mega zamieszaniu – telefony dzwonią, Dealerzy wyczekują na zamówione traktory, organizujemy transporty, grafik serwisów zerowych napięty, kolejka na granicy z nowymi transportami, w międzyczasie delegacja z Mińska! A tu pytania: kiedy mamy mieć wszyscy firmowe koszulki? Marlena… pożycz róż, Patrycja jaką pomadkę masz? Ojej, to aż tyle walizek sprzętu? To tak na poważnie? Po co tyle obiektywów temu kamerzyście? Jak to potrzebne pozwolenie na lot dronem od „pograniczników”? I najważniejsze jak to wszystko pogodzić i zmieścić to co chcemy pokazać w 5 minutach?

„Trailer” pewnie już widzieliście… Jak znajdziemy czas to damy Wam też popatrzeć na ujęcia z produkcji… Ubawiły nas momenty jak dziewczyny sprawdzały czy dobrze wyszły na ujęciu, z którym profilem lepiej, jak serwisanci czerwienili się przed kamerami i prosili o powtórki czy jak Prezes biegał z blendą doświetlającą po placu z traktorami! :p

Kliknij tutaj

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło