Black Weeks w MTZ BELARUS TRAKTOR

Black Weeks w MTZ BELARUS TRAKTOR

7 listopada, 2019

Podaruj sobie to co najważniejsze w gospodarstwie – ciągnik rolniczy marki Belarus. W gospodarstwie, jak w życiu, bez pomocy z drugiej strony jest ciężko dlatego też potrzeba dwojga.  Z tego względu w ofercie wyprzedażowej MTZ Belarus Traktor Sp. z o.o. na promocji możesz kupić nie jeden traktor, a tyle ile potrzebujesz, bo do wyboru są modele takie jak: Belarus 1523.3, Belarus 1221.3, Belarus 1221.2, Belarus 920.4, Belarus 920.2, a także te o mniejszej mocy.

Wszystkie modele łączy prosta konstrukcja, mocny, niezwodny silnik MMZ i atrakcyjna cena. Każdy z nich posiada cechę, którą się wyróżnia od wymienionych traktorów.

Największy model, tj. Belarus 1523.3 o 158 KM wyróżnia się dużą panoramiczną kabiną i „rykiem” silnika, którego brzmienie wprawi w przyjemny zachwyt nie tylko fana motoryzacji, ale i każdego rolnika, u którego w posiadaniu będzie ten traktor. Tak właśnie brzmi 6 cylindrowy silnik marki MMZ, czyli oryginalny silnik białoruskiego Producenta. Nie mogłoby być inaczej, ponieważ ciągnik w 100 % jest złożony i wyprodukowany w Mińskiej Fabryce Traktorów. W omawianym modelu do wyboru klienta jest skrzynia biegów. Standardowo ciągnik Belarus wyposażony jest w przekładnię 16×8, ale na zamówienie dostępne są również te z przekładnią 24/12.

Dwa modele „dwunastek” czyli Belarus-y 1221 mają po 136 KM. Wiecie na czym polega różnica między nimi oprócz oznaczenia na masce i samej maski? Niby drobnostka, a jednak bardzo ważna i znacząca. Dla porównania, na pewno nie jedna osoba z Was miała „przyjemność” kosić trawę, początkowo kosą – tak kosą, to dopiero był sprzęt, później kosiarką spalinową. Problem w tym, że nie każda wtedy miała napęd..ale jak już był to każdy się do niej rwał, bo „jeździło” się aż miło! Tak samo jest z 1221.3. Dzięki wbudowanej chłodnicy powietrza doładowującego tzw. intercooler ciągnik dostaje „kopa”, ma zapas mocy co wyraźnie można odczuć podczas pracy.

Inaczej ma się Belarus 920.2. Dysponuje mocą taką samą jak najpopularniejszy model Belarus 820. Nieco więcej, bo 84KM ma model 920.4. Czym się różnią oba te modele od siebie, a czym od Belarusa 820? Otóż jak każdy doskonale wie największą popularnością na polskich wsiach cieszą się 30-ki i 60-ki,a w marce Belarus od długiego czasu królują powszechnie znane 80-ki. Wychodząc naprzeciw naszym klientom w Black Weeks mamy do zaoferowania aż dwie, są to Belarus 920.2 i 920.4. Cyfry z początku te same lecz ostatnia po kropce ma znaczenie. Model 920.2 o mocy 81 KM, napędzany jest silnikiem wolnossącym bez turbodoładowania, posiada zabudowę metalową i występuje w dwóch kompletacjach: na jednym siłowniku tylnego podnośnika lub na dwóch siłownikach tylnego podnośnika tzw. monoblok. Traktor wyposażony jest w układ pneumatyczny do przyczep jednoobwodowy oraz skrzynie biegów synchronizowaną o przełożeniach 14/4. Belarus 920.4 różni się od .2, tym, że silnik ma turbosprężarkę i intercooler, dając przy tym, jak wcześniej wspomnieliśmy 84 KM. Zabudowa traktora jest plastikowa, układ hamulcowy do przyczep dwuobwodowy, natomiast skrzynia biegów jest niesynchronizowana o przełożeniach 18/4. Analogiczna skrzynia biegów występuje w MTZ 820. Słynna 820 to również silnik wolnossący bez turbodoładowania. Ciągnik w zabudowie metalowej z układem pneumatycznym jednoobwodowym występuje na moście stożkowym oraz na moście krzyżakowym. Wspominając o traktorze 820 należy dodać, iż traktor niedługo może trafić do księgi rekordów Guinnessa, ze względu na ilość sztuk ich wyprodukowania, a swoją drogą zwróciłeś uwagę ile jeszcze jest na chodzie starych Mtz 82?

Chodliwe są również pozostałe ciągniki rolnicze marki Belarus, dlatego ich ilość na wyprzedaży jest ograniczona. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń do nas.

Oferta ważna od 28.10.2019r. do wyczerpania.

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło