Belarus 1025.3 – siew pszenżyta- video

Belarus 1025.3 – siew pszenżyta- video

14 października, 2020

Powoli prace pożniwne dobiegają końca. Ciągniki rolnicze zjeżdżają z pól, a rolnicy mogą zwolnić tempa. Nasza firma MTZ Belarus Traktor towarzyszyła ostatnio rolnikowi podczas siewu pszenżyta z pomocą ciągnika Belarus 1025.3 podczepionego pod agregat uprawowo-siewny z hydropakiem.

Pan Czesław to rolnik pracujący na 30 ha ziemi własnej i dodatkowych 20 ha w dzierżawie. Ciągnik Belarus 1025.3 został przez niego zakupiony w kwietniu bieżącego roku. Przepracował nim już 300 mth. Wybór ciągnika uzależniał od maszyn rolniczych jakie posiada, m.in. włoskiej prasy, roztrząsacza 8 tonowego. W Belarus-ie ceni sobie jego zapas mocy, niskie spalanie, oświetlenie, a także koszt zakupu. Belarus 1025.3 pełni wiodącą rolę w gospodarstwie, do pomocy ma starszego MTZ-a 82 i 60-konny ciągnik innej marki.

Posłuchajcie sami co mówi o ciągniku i zobaczcie jak nim pracuje w polu.

Link do filmu tutaj

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło