240 traktorów Belarus w 250 kilometrowej podróży

240 traktorów Belarus w 250 kilometrowej podróży

22 grudnia, 2020

20 grudnia Mińska Fabryka Traktorów wysłała 240 ciągników Belarus  do obwodu witebskiego. Do miejsca docelowego technika rolnicza marki Belarus trafiła nietypowo, bo na własnych kołach.

Uroczyste przekazanie nastąpiło przed budynkiem Fabryki, skąd wyjechały 74 traktory, kolejne 100 z miejscowości Obczak i 66 ze Smorgoni. Na czele każdej kolumny przewodniczył Belarus 3522. Ciągniki Belarus od dawna są znane nie tylko na Białorusi, ale na całym świecie.

Jednak nie tylko rozpoznawalność jest ważna. Jak podkreśla w swojej wypowiedzi generalny Dyrektor JSC „MTZ” – Vitalij Vovk, liczy się również komfort pracy operatora ciągnika. Z ust Dyrektora padło gorące pragnienie i swego rodzaju zapowiedź, że w najbliższym czasie ciągniki Belarus cenione będą już nie tylko za prostotę i cenę, ale także za wygodę i jakość. W ciepłych słowach wyraził również swą wdzięczność wszystkim konsumentom za wybór marki Belarus i wszystkie napływające porady dotychczasowych użytkowników.

Zapowiedź modernizacji ciągników Mińskiej Fabryki Traktorów potwierdził także Minister rolnictwa – Ivan Krupko, który zdecydowanie opowiada się za stałym rozwojem rolno-przemysłowym.

To nie ostatnia dostawa do obwodu witebskiego. Według planu, do końca grudnia trafią tam kolejne 114 traktory. Spośród 240 część trafiła do różnych przetwórstw rolno-spożywczych. Oto link do relacji video, która uwieczniła to wydarzenie: tutaj.

Zapytaj o cenę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. w celu realizacji zgłoszenia zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji w zakładce RODO.
Zgoda na kontakt za pomocą telefonu w celu realizacji Twojego zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przekazanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej za pomocą kontaktu telefonicznego lub SMS/MMS w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa. Zgoda na przesłanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu realizacji Twojego zgłoszenia. W rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie przez MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy ulicy Kresowej 85, 16-100 Sokółka - informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail w celu realizacji tego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Ponadto informujemy, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.

Rejestracja

Przypomnienie hasła

Podaj hasło