Blog

Latest Industry News

Wywiad z Prezesem Spółki

Na portalu Farmer.pl ukazał się wywiad z Prezesem spółki MTZ Belarus Traktor, Aliaksandrem Kabzarau. Wywiad można przeczytać TUTAJ, a fragment publikujemy poniżej.

Farmer: Oferta ciągników rolniczych w Polsce jest duża. Czym spółka chce konkurować na rynku? Jakie ilości ciągników planujecie Państwo sprzedawać w Polsce?

Aliaksandr Kabzarau: Konkurencji się nie boimy. Nie ścigamy się na ilość dodatkowego wyposażenia, ale na niezawodność całej konstrukcji i jak najmniej kłopotów podczas pracy. Po polskich polach jeździ już ponad 50 tysięcy „Mtz-etów” – cieszą się one niesłabnącą renomą od wielu lat i mamy nadzieję, że tak będzie zawsze. Nasze ciągniki są proste, dobre na pole i do lasu, w niemalże 100 proc. mechaniczne i co za tym idzie zarówno części zamienne, serwisowanie, jak i ewentualne naprawy nie sprawiają naszym użytkownikom kłopotów, nie obciążają ich budżetów. To poniekąd nas odróżnia od konkurencji, zarówno tej zachodniej, jak i tej bardziej egzotycznej.

Co do ilości, to trudno ukrywać, że nie zadowalamy się obecną sytuacją Belarusa. W 2014 roku zarejestrowano prawie 500 naszych traktorów, ale parę lat temu było to kilka razy więcej. Spróbujemy nadgonić stracony czas.

Źródło: Farmer.pl

 

Back to top
Facebook IconYouTube Icon
Real Time Web Analytics