Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy z okazji 71 rocznicy powstania Mińskiej Fabryki Traktorów:
Galeria na Facebook – 71 rocznica
oraz zwiedzania miasta:
Galeria na Facebook – zwiedzanie Mińska

Najtańsze przyczepy na rynku

Najtańsze przyczepy na rynku

Podczas Tragów AGRO SHOW 2016 Spółka MTZ BELARUS TRAKTOR zaprezentowała na swoim stoisku przyczepy 4,5 tony i 6,5 tony. Spółka zakłada wprowadzenie takowych przyczep do sprzedaży na polski rynek. Przyczepy plasują się najkorzystniej na rynku jeśli na warsztat weźmiemy cenę:

4,5 tony za 18 000 zł netto

6,5 tony za 23 000 [...]

​Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy pełne wrażeń pokazy ciągników przez naszych Autoryzowanych Dealerów – Podczas targów AGRO SHOW 2016 informowaliście nas, że było tych pokazów za mało! NIE WIDZIMY PROBLEMU! Wpiszcie w komentarzu gdzie chcielibyście zobaczyć nasze ciągniki MTZ BELARUS w pracy i zorganizujemy pokaz specjalnie dla Was!

Im więcej propozycji tym [...]

STOISKO MTZ BELARUS TRAKTOR NA WYSTAWIE AGRO SHOW 2016 cieszyło się największym zainteresowaniem zwiedzających.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach organizowana jest przez najważniejszy instytut rolniczy w Polsce – Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

Zapraszamy na targi AGRO SHOW w Bednarach

 

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach organizowana jest przez najważniejszy instytut rolniczy w Polsce –  Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.
Na tegorocznej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW 2016, Spółka MTZ BELARUS TRAKTOR już trzeci rok prezentowała [...]

Targi EKO-LAS: 1-3 września 2016 r. w Janowie Lubelskim

 

eko-las


Targi EKO-LAS to:

– prezentacje maszyn leśnych i urządzeń dla leśnictwa

– szeroka oferta usług dla leśnictwa [...]

Promocja 95 KM za 95 000 zł – HIT SEZONU

 

MTZ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów Wyłączny Importer Ciągników Marki MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o. o. [...]

 

Szanowni Państwo, dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na OPOLAGRA 2016 w Kamieniu Śląskim! Nasze stoisko obsługiwali AUTORYZOWANI DEALERZY firma AGROWIEC i ROLKOM – Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność i tak liczne zapytania. Do zobaczenia na kolejnych TARGACH i już niebawem… TRAKTOR SHOW!
6

W imieniu Importera MTZ BELARUS TRAKTOR chcielibyśmy podziękować Autoryzowanemu Dealerowi firmie MASTER PŁODOWSKI za wykonanie pokazów dla Ciągników Marki MTZ BELARUS, które miały miejsce w Białej Podlaskiej 22 maja. Dealer MASTER PŁODOWSKI przedstawił klientom 5 ciągników Marki MTZ BELARUS o mocy od 32 KM do 150 KM. Pokazy obejrzało ponad [...]

Back to top
Facebook IconYouTube Icon
Real Time Web Analytics