Blog

Latest Industry News

AGRO SHOW Bednary 2016 już zakończone!

STOISKO MTZ BELARUS TRAKTOR NA WYSTAWIE AGRO SHOW 2016 cieszyło się największym zainteresowaniem zwiedzających.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach organizowana jest przez najważniejszy instytut rolniczy w Polsce – Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

targi 1-1 2-1

Na tegorocznej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW 2016, Spółka MTZ BELARUS TRAKTOR już trzeci rok prezentowała swoje maszyny producenta MTZ. W Bednarach, Spółka MTZ POLSKA zaprezentowała 11 ciągników o mocy od 36 KM do 220 KM spełniających normy emisji spalin. Wszystkie modele budziły ogromne zainteresowanie mediów i zwiedzających.

3 4

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się tuningowany ciągnik do lasu model 1025.4, który został specjalnie przygotowany na wystawę AGRO SHOW. Przechodnie zwracali uwagę na profesjonalnie wykonaną zabudowę do lasu i tuning jak również na dobraną przyczepę. Kolejną nowością podczas Agro Show 2016 była nowa maska i przestronna kabina jak również wygłuszona maska do ciągnika model 320.4. Ciągnik zmienił nie tylko design, ale również rozmieszczenie układu wewnątrz maszyny dla polepszenia komfortu pracy. Ciągnik ten podczas targów był ciągnikiem prototypowym. Po targach zostanie on oddany na testy homologacyjne. Spółka MTZ BELARUS TRAKTOR wraz z Fabryką planują produkcje ciągników model 320.4 z poniesionym komfortem jakości na terenie Polski.

5 6 7 8 9 10 11

AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Dzięki temu rolnicy, użytkownicy i właściciele maszyn i urządzeń przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. MTZ BELARUS TRAKTOR kompleksowo zaprezentowało swoje modele ciągników spełniające aktualne normy emisji spalin, jak również pokazując na stoisku ładowacze czołowe BELARUS, oleje silnikowe i przekładniowe pod Brandem BELARUS, kolejny rok prezentowaliśmy finansowanie fabryczne BELARUS FINANCE, także podczas tegorocznej wystawy zaprezentowaliśmy przyczepy Białoruskiego Producenta. Podczas targów zapytania o przyczepy produkcji białoruskiej były zaskoczeniem dla Importera, dlatego też osoba odpowiedzialna za przyczepy w spółce MTZ BELARUS TRAKTOR zebrała wszystkie najważniejsze pytania od klientów i następnie producent białoruski dostosuje swój sprzęt do ostatecznych potrzeb klienta. Na liczne pytania odpowiedzi udzielali reprezentanci firmy MTZ BELARUS TRAKTOR jak również Przedstawiciele Autoryzowanych Dealerów i Subdealerów współpracujących z Importerem. Wszystkim Dealerom i Subdealerom serdecznie dziękujemy za współpracę. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować firmie PRODEX, AGRO TRADE, MASTER PŁODOWSKI, KAMIX i naszemu dystrybutorowi firmie MOTO AGRO oraz naszemu Partnerowi Finansowemu Firmie AUREUS. Spółka MTZ BELARUS TRAKTOR w najbliższym czasie planuje wprowadzenie zmian w swojej sieci Autoryzowanych Dealerów dlatego też po targach możemy mówić o sukcesie i początku współpracy z 30 nowymi dealerami z całej polski. Warunki oferowane przez Wyłącznego Importera Ciągników Spółkę MTZ BELARUS TRAKTOR są najkorzystniejszymi warunkami na polskim rynku dlatego też odnotowujemy zainteresowanie przystąpieniem do Sieci dealerskiej – nadal zachęcamy do kontaktu wszystkie firmy.

12 13 14 15 16

Nową bardzo ciekawą tendencją podczas targów jest wizytacja stoiska MTZ BELARUS TRAKTOR przez reprezentantów i przedstawicieli spółek z zagranicy. Podczas tegorocznego Agro Show odbyły się spotkania z Przedstawicielami z Afryki, Rumunii, Węgier, Iraku, Niemiec i innych krajów. Swoją obecnością zaszczycił nas również reprezentant Ambasady Białoruskiej w Polsce, Radca-Minister ds. handlu – Igor Sekreta.

dsc01695-1 dsc01701-1 dsc01701 dsc01714 dsc01723

Stoisko MTZ BELARUS TRAKTOR podczas 4 dni odwiedziło około 4 000 zwiedzających. Jesteśmy dumni z tego, że podczas AGRO SHOW stoisko MTZ BELARUS TRAKTOR cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem. Tegoroczną Wystawę AGRO SHOW Spółka MTZ BELARUS TRAKTOR uważa za udaną. Bardzo dziękujemy za liczne spotkania i za odbiór ciągników po targach. Zapraszamy na nasze stoisko za rok!

targi

Back to top
Facebook IconYouTube Icon
Real Time Web Analytics